Recenze Sony Ericsson

Přidáno: 21. prosince 2014

Nejlepší a nejvybavenější telefon svojí doby,to se dal sehnat ještě kolem 5 tisíc. Ted se cena pohybuje kolem 7 ticis a to uz by jsem si ho ted nekoupil. Ale porad jsem spokojen má vše a umí vše co potřebuji,kolikrát ani nové mobily nejsou tak vybavené jako tato xperia.

Přidáno: 9. prosince 2014

• foťák
  • elegantní design
  • když člověk volá někde, kde je rušno
  • ta dobu před 2 lety,kdy jsem ho dostala tak slušný foťák
  • skvělé ovládání
  • dávám velké plus i tomu, že jdou spustit formáty jako pdf, doc, excel...
  • odolný
  • nezvládá více aplikací najednou
  • po delší době se děsně zasekává (což je o nervy)
  • nelze aktualizovat android
  • jako každý dotykový mobil slabší baterie
  • když si spustím více aplikací (tak to zabírá místo v RAMCE a tím pádem je ten telefon zasekaný, pomalý.. a spuštěné aplikace nejdou vypnout!!!!)
  • některé aplikace nelze přesunout na SD kartu
  • nevím zda je to proti, ale když se připojím na wifi tak mě to hlási omezení nebo slabý signál, když mám telefon u wifiny

V té době, kdy jsem dostala tento mobil tak byl našlapaný a super design, blesk, navigace a spousta jiných věci.. Byla jsem z něj nadšená a nemohla jsem si jej vynachválit. Ale po delší době jako kdyby mobilu odzvonila svá léta a seká se, trvá mu než načte aplikaci... Po přeinstalování zatím jede dobře, ale stále mi připadá, že zasekává.
Ještě chci dodat, že tento telefon napříč tomu, že je ''starší'' má tvrdé tělo. Telefon mi vyletěl z roky a narazil do zni a po nárazu sletěl ze schodů a dovoluji si říci, že to přežil krom pár škrábanců a trošinku naprasklého krytu nahoře.

Přidáno: 4. prosince 2014

• Fotoaparát ve spojení s aplikací Camera FV-5 je skvělý
  • Klávesnice
  • Display
  • Velikost
  • Vzhled
  • I Po 2 letech používání stále dokáže zajistit vše potřebné
  • Vyladěnost(je potřeba ponechat Gingerbread nebo mít root)
  • RAM(viz poslední bod Pro)

Ke svižnému provozu stačí i těch slabých 512 MB RAM, ale je třeba nechat původní Gingerbread 2.3 a nezahlcovat systém zbytečnými aplikacemi. Ty potřebné které berou hodně RAM nahradit menšími jedlíky. Mám nainstalováno 38 aplikací(nepočítám systémové),na ploše umístěny 4 widgety a telefon je rychlý.
Další možností je root. S aktualizacemi není problém. Mám i docela velké aplikace(např.První pomoc) které jdou přesunout na kartu(chce to rychlou 16GB). Tento telefon je pro mě i díky hardwarové klávesnici všestranný pomocník který rychle napíše mejl, vyfotí za pomocí dlouhé expozice třeba vnitřek slabě osvětleného kostela nebo mi ve výborné kvalitě přehraje hudbu.

Sony Ericsson C902

Sony Ericsson C902

Přidáno: 25. listopadu 2014

Zakoupeno v Webtelefony

• Lehký, dobrá výdrž baterie, kvalitní fotoaparát
  • V porovnání s dnes vyráběnými smartphony je nevýhod spousta, ale v porovnání s telefony z doby, kdy byl tento nový, nevýhody nemá

Tento telefon jsem si přál dlouho, ale nemohl jsem ho nikde sehnat. Jakmile jsem ho objevil, musel jsem ho mít. Sice vlastním smartphone, ale C902 je kvalitní náhrada v případě selhání (servis smartphonu, vybití baterie,...). S telefonem jsem naprosto spokojen stejně jako se značkou Sony už dlouho

Přidáno: 24. listopadu 2014

• je uzasny
  • je to presne takovi telefon jaky sem hledala
  • dela velice pekne a kvalitni fotky nemusim mit ani fotoaparat
  • klavesnice je uzasna
  • rychle se osoupe ale to me nevadi jsem z neho porad nadsena jak kdyz sem ho koupila

tenhle telefon bych si klidne koupila znovu

Přidáno: 11. listopadu 2014

• Foťák
  • Desing
  • Vypadává wifi
  • Neustále se seká
  • Malá paměť
  • Chybí přední kamera

Mobil byl před dvěma roky naprosto bezvadný, perfektně fotil, ale postupem času ale přestal stačit. S přibývajícím časem se chod telefonu zhoršoval a často se sekal. Další nevýhodou je malá paměť, takže brzy přišly komplikace se stahováním aplikací. Mobil bych doporučovala spíš pro někoho nenáročného, kdo potřebuje telefon hlavně k volání a nebo pro děti do 12-ti let.

Přidáno: 26. října 2014

• Pěkný design, přehledné

Je to můj druhý W595, první bez problémů fungoval necelých 6 let. Seklo se odesílání zpráv a nešla dobít baterie. U druhého mi pouze vadí, že není dobrá čeština, jinak má lepší grafiku a nějaké nové funkce.

Klávesnice Sony Ericsson K700i

Klávesnice Sony Ericsson K700i

Ověřený zákazník Mobilní příslušenství Ověřený zákazník

Přidáno: 25. října 2014

Zakoupeno v Mobilní příslušenství

• dobrá kvalita

má stará klávesnice byla na dranc tato nová ji plně nahradila , to je pro mne hlavní

Přidáno: 25. října 2014

• skvělý tvar, velikost, vzhled
  • dobrý foťák
  • když volám v ruchu, protější strana mě slyší výborně
  • líbí se mi, že tlačítka pro návrat nebo možnosti nejsou dotyková
  • malá paměť RAM
  • zastaralý android

Mobil mám druhým rokem a jsem s ním naprosto spokojená. Miluju design mobilu akorát je škoda, že má tak malou paměť RAM a není možnost aktualizace softwaru. Kdyby Sony udělal mobil se stejným designem, větší pamětí RAM a novějším androidem, byl by to nejúžanější mobil.

Přidáno: 22. října 2014

Zakoupeno v Webtelefony

• nejlepší mobil od S-E, poslední z éry hezkých, promyšlených
  • a konstrukčně zajímavých mobilů, pak , až na výjimky , už jen stupidně chytré univerzální placky

nejlepší mobil od S-E, poslední z éry hezkých, promyšlených

Přidáno: 14. října 2014

(naposledy upraveno 14. října 2014)

• Fotoaparát
  • Je to Sony
  • Vyborné reproduktory
  • Malá pamět'
  • Nelze přesouvat aplikace na SD kartu
  • Po čase přestalo fungovat WiFi ( a to jsem WiFi skoro vůbec nepoužíval )
  • Na zadním lesklém krytu jdou hodně vidět otisky prstů , mohli ten kryt udělat matný

Tento produkt se mi zdál v tehdejší době jako Špičkový telefon (taky že byl) , Patří k trošilinku dražším mobilům .

Přidáno: 12. října 2014

• Fotoaparát
  • Design
  • Barvy
  • Velikost
  • 1 procesor
  • Slabší baterie, ale tak u dnešních dotykových mobilu většina.

Koupila jsem si tento mobilní telefon, byla jsem první nadšená, je úžasný. Bohužel, nevím, jestli se to stalo jenom mně, ale telefon se mi sekl na začátku zapínání. Načetlo se pokaždé jenom logo sony a probliklo světlo a jelo to odznova (sony,...)
...dala jsem ho opravit, tam ho opravili už jel v pohodě, bez problémů, 3 dny na to to udělalo znova,takže 600Kč bylo v háji.
S reklamací u pána, kde jsem to koupila byla složitá, ale mobil jsem poslala zpátky. :) Jinak kdyby se toto nestalo, tak jeto dobrá mobil. Doporučuju, ale doufám, že se vám to taky nestane. :)

Kryt Sony Xperia M zadní černý

Kryt SONY Xperia U ST25i zadní černý

Ověřený zákazník JHMobil Ověřený zákazník

Přidáno: 9. října 2014

Zakoupeno v JHMobil

Kryt sedí perfektně, nemám výhrady...

Přidáno: 8. října 2014

• Lehké ovládání
  • design
  • Sekání
  • rychlé vybíjení
  • nefunkčnost tlačítek
  • Zklamal mě
  • časté restartování

S telefonem jsem byl maximálně spokojen. Mobilní telefon mám již 1 rok a už nefunguje!! Nefungují tlačítka a sám od sebe se vypínal.

Přidáno: 26. září 2014

• designe
  • klávesnice
  • reproduktor
  • tenhle telefon je hrůza!
  • seká se
  • výdrž baterie hrozná
  • písničky se sekaji
  • telefon se sám od sebe vypne
  • nepřipojim se k wifi a to sedim vedle ni
  • vypadávání mikrofonu

Telefon jsme s koupila kvůli klávesnici. Klávesnice pracuje výborně,ale jinak teleofn hrůza

Přidáno: 14. září 2014

• úžasný fotoaparát
  • design
  • přehlednost
  • malá interní paměť
  • vypadává SD karta
  • nezvládá 4 jednoduché aplikace
  • chybí přední foťák, ale to zas až tak nevadí

Tento mobil je perfektní, kdyby měl novější android, větší interní paměť, kupuju ho znovu. Tento mobil je spíš do kanceláře a ne na hraní her.

Přidáno: 13. září 2014

• Fotoaparát (super, že jde vypnout i závěrka a kvalita je celkem taky slušná, video taky super)
  • Docela dostačující hlasitý reproduktor
  • Pěkně řešený a podsvícený
  • Příjemné mačkání kláves
  • Při více činnostech nebo i rychlém psaní se telefon zaseká tak, že se někdy musí vypnout a zapnout
  • Skoro ve všem zpomalený a zasekaný
  • Občas se zapne aplikace aniž by jste na něco klikali

Telefon sem si koupila lehce použitý a jsem ráda, že jsem za něj nevyhodila tolik peněz, jako za nový. Cena rozhodně neodpovídá kvalitě. Už bych si ho nikdy nekoupila. Očekávala jsem od něj víc. Před tímto modele jsem měla Sony Ericsson Xperia mini a po srovnání mohu říci, že na ten předešlý jsem si občas postěžovala, ale na tento typ? Nemám slov!

Přidáno: 13. září 2014

• velmi odolný telefon x pádů na zem vydržel, 4 roky ted se přelomil kabel a je po něm, ale je to největší dělo mezi teklefony zvuk i hlas super baterie výdrž 3 dny 4 roky v kuse velmi dobrý delefon nerad se s ním loučim ale přecházim na iphone 5...klobouk dolů před výrobcem

nej telefon

Přidáno: 4. září 2014

• Klávesnice
  • Design
  • Neuvěřitelně malá vnitřní paměť telefonu (K dispozici asi 300Mb)
  • Extrémně pomalý telefon na dnešní dobu
  • Vadná sada z výroby, která měla neopravitelnou základní desku
  • Prach se snadno dostane pod sklo displeje, aniž by se k němu dalo jakkoliv dostat
  • Špatní čitelnost na slunci
  • Výdrž baterie

Pokud vám stačí 300Mb na aplikace, zaplatit přes 7000Kč za, v dnešní době podprůměrný telefon, tak vřele doporučuju, protože klávesnice je super a podobný telefon se dodnes nevyrábí.

Ale jestli dáváte přednost více aplikacím, tak nebrat. I když můžete přesouvat vše na SD kartu, část nebo i celá aplikace zůstávají v telefonu a po chvíli se vám prostě zaplní.

Např. se 100Mb volného místa nenainstalujete google chrome, nebo neaktualizujete větší aplikace.

HW je pomalý, odezvy spuštění aplikací velké a načítání stránek pomalé i na Wi-Fi.

V dnešní době prodávat takový telefon za 7K je výsměch. Možná tak za litr, to by bylo přijatelné

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25