Recenze Sony Ericsson

Zakoupeno v mobilprovás

Kryt OK

Přidáno: 3. prosince 2015

• úžasné fotky i videa
  • qwerty klavesnice - rychlé psaní
  • po pádu do vody fungoval jako by ve vodě nebyl
  • přežívá neustálé pády - jen spár škrábanci
  • telefon už nezvládá většinu nových aplikací
  • občas se sám od sebe vypne a zapne
  • časté nabíjení (plánuji koupi nové baterky, tak uvidime)

Telefon jsem si vybrala, protože mi dotykové telefony nevyhovovaly na psaní a tenhle byl přesně něco mezi.
Fotky jsou úžasné, všechno funguje po skoro 3 letech jak má, krom toho že se občas sám vypne a zapne nebo se sem-tam sekne.

Kryt Sony E2105 Xperia E4 Zadní černý

Kryt Sony E2105 Xperia E4 Zadní černý

Ověřený zákazník Digi-Hity.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. listopadu 2015

Zakoupeno v Digi-Hity.cz

Tento produkt jsem si vybral pro dobrou cenu.

Beata Beata

Přidáno: 9. listopadu 2015

• Vzhled
  • QWERTY klávesnice - luxusní psaní
  • Dobré fotky
  • Technologie jde dopředu, telefon přestává zvládat
  • Malá interní paměť

Telefon zbožňuji!!! Dostal chudák hodě do těla, několikrát mi spadl z výšky min. 1,5 m, a mockrát tak z metru. Mám již poškrábaný display, oloupaný kryt, zlobí tlačítko spouště, přehřívá se, baterka už ani jeden den nevydrží.
Po pěti letech má nárok.
Na tehdejší dobu bylo 8 Mpix hodně dobré. Myslím i teď. Přeci jen, je to telefon.
Bohužel je problém s interní pamětí. Na dnešní aplikace je to moc málo. Jako každý chytrý telefon má pro mě polovinu aplikací, které nevyužívám a nejdou odinstalovat. To bych ale vytkla všem chytrým telefonům.
Až telefon doslouží úplně, nevím, co budu dělat. Dlouho jsem se bránila dotykovému telefonu a tady jsem našla skvělou kombinaci.
Po pěti letech si nechci za podobnou cenu kupovat na dnešní dobu zastaralý telefon.
Pro mě Sony Ericsson tímto skvělým kouskem hodně zabodoval. Již několik let preferuji tuto značku. Dokáží designem překvapit a okouzlit dámskou populaci

Přidáno: 16. září 2015

• Cena.
  • Výdrž baterie.
  • Vzhled.
  • Kvalita fotek.
  • Vysouvací display není doživotní.

Dostala jsem ho jako dárek od přítele a byl to prozatím můj nejlepší mobilní telefon jaký jsem kdy měla, i když už teď mám jiný. Cena tehdy, když ho kupoval byla dvakrát tak vyšší, dnes je to docela příjemné. Baterie vydržela klidně týden, při aktivním používání tři až čtyři dny, což je u dnešních dotykových mobilů naprosto nemyslitelné - mimochodem si vzpomínám, že když jsem odjela na privát a zapomněla jsem si nabíječku doma, vydržel mi se třemi procenty celý čtyři dny, samozřejmě bez hraní a psaní zpráv, ale vydržel :) což je dnes docela úsměvné.

Ženy určitě ocení vzhled telefonu a bože, ta kvalita fotek, i když má foťák pouhých 3,2 Mpix dělal nádherné čisté fotografie, s mým dnešním fotoaparátem, který má 5 Mpix se to vůbec nedá srovnávat.

Vydržel mi celých pět let, nádhera. Bohužel je u tohoto telefonu problém vysouvací display, který mě vydržel opravdu dlouho, ale po těch pěti letech začal zlobit až obrazovka úplně zhasla. Takže nutnost koupit nový flex kabel, který byl ovšem nejspíš kazový a vydržel pouhé tři měsíce, kdy už jsem ale k Vánocům dostala jiný.

Vřele doporučuji a je mi líto, že takové limitované edice, cenově dostupné nedělá Sony dodnes.

Přidáno: 6. srpna 2015

• Odolný (spadl mi do kýble s vodou a po týdnu schnutí již rok funguje, jako by se mu nic nestalo, na zem mi padá skoro pořád a zdá se mi, jakoby byl odpružený tou výsuvnou klávesnicí, display nepraská)
  • Klávesnice je skvělá pro rychlé psaní delších zpráv/emailů
  • Reproduktory i sluchátka v balení jsou dostatečně hlasité
  • Super foťák pro zachycení snímků, když po ruce není klasický fotoaparát
  • Dobře se drží, nepadá z ruky
  • Pokud nevysunete QWERTY klávesnici, objeví se Vám normálně dotyková na display
  • Dobře chytá i vzdálenější WiFi
  • Blesk
  • Kvalitní zvuk ve videu
  • OfficeSuite v mobilu zdarma
  • Časem malá výdrž baterie (nabíjení nutné každý večer-při častém surfování po internetu/hraní her atd..)
  • Horší přední foťák, ale na video-hovory stačí!
  • Menší paměť
  • Po čase se začne olupovat barva z krytu (ale pokud Vám nebude padat tak často jako mně, neměl by být problém)

S telefonem jsem již 2 roky nadmíru spokojená. Neměnila bych!

Přidáno: 29. července 2015

• Fotoaparát
  • Odolnost
  • Ovládání
  • Cena (hodně muziky za málo peněz)
  • Po několikanásobném nabíjení baterie už moc nevydrží
  • Malá vnitřní paměť (boj s aplikacemi)

Mobil mám již čtvrtým rokem a je to zatím nejlepší telefon, který jsem kdy měl a jsem s ním velice spokojen. Kladů má určitě více jak záporů, ale bohužel po čase používání nastalo pár chyb. Jako první přestalo fungovat tlačítko fotoaparátu z boční strany mobilu (používám již focení dotykem na displej).
Za další čas mi přestalo fungovat tlačítko na vypínání mobilu (ano nyní se vždy modlím ať se mobil nevypne, když mám slabou baterii).
Mobil se při větší teplotě zasekává.
To jsou jediné chyby, na které jsem přišel a které podle mě má.
Jako velkou kvalitu a strašné plus beru opravdovou odolnost mobilu (celkové). Mobil mi spadl asi ze 2,5m výšky přímo na podlahu a mobil utrpěl minimální škrábance (u ostatních mobilů by jste měli typického pavouka).

Myslím, že když si mobil koupíte nebudete zklamaní, ikdyž po delším čase se objeví problémy viz. výše, ale tak to má každý telefon :).

Přidáno: 24. července 2015

• Luxusní design, skvělý zvuk, použité materiály, na nechytrý telefon spoustu funkcí a zajímavých aplikací, pocit, že v ruce držím opravdový kus hodnotné techniky a né plastového spotřebního zboží....
  • v dnešní době omezený internet, baterie moc nevydrží, malý display na prohlížení fotek a pouze dokumentační fotoaparát, problematický boční konektor.

Konečně dorazil a mám ho již 11dní. Mám z něj velikou radost a i když ostatní kroutí nechápavě hlavou, já s ním chodím spát a pořád mě fascinuje tím jak je udělaný. Nádherný kus mobilní techniky, která patrila mezi špičku ve své době a i dnes se najdou lidi, co si ho s oblibou koupí místo šmatlacích placek z plastu. Líbí se mi na něm skvělý zvuk, který je ale závislý na kvalitě sluchátek. Dnes už se nadají bohužel originály sehnat. Ty na netu jsou jen laciné nehrající kopie. Luxusní zpracování, nápaditě rozmístěné tlačítka, která jsou i podsvícená. Skvělé funkce. Pořád je to lusnusní telefon s internetem, né minitablet s funkcí volání. Vadí mi na něm jen problematický boční konektor, který má tendenci při používání se vyvyklat a rozbít. Pak potíže s nabíjením. Jinak nic.

Přidáno: 13. července 2015

• je super

Přidáno: 29. června 2015

• od začátku problematický konektor charakteristický pro modely SE ,zřejmě s příliš krátkými piny, pro nabíjení a propojení s PC.Už u nového s ním bylo třeba s časem stále silněji zakývat, aby se propojil, popř. ho prostříkat Konkorem a pečlivě ho chránit před nečistotami.Po roce přestal fungovat úplně, takže akumulátory nabíjím na externí nabíječce.
  • mimo ideálních světelných podmínek za slunečného počasí jsou fotografie nekvalitní, horší než u staršího modelu W900 ( 2M x 8M) a to i s využitím speciálního nastavení
  • nepřišel jsem na to, jak do snímků při focení vložit čas a datum
  • podobně jsem nezjjistil, jak u toho audiomobilu vypnout funkci fade-in,out,tedy postupné zesilování resp. snižování hlasitosti při spuštění resp. vypnutí přehrávání, což znamenalo, že se pro mne stal nepoužitelný pro výuku jazyků.

Tento telefon bych doporučil pouze svému největšímu nepříteli a nechtěl bych ho ani zadarmo .Oproti modelu SE W800i ,s kterým jsem byl maximálně spokojen, pro mne znamenal tento "luxusní" audio mobil koupený za 5000 absolutní zklamání a od SE už si mobil nikdy nekoupím.

Přidáno: 11. června 2015

• Vysoká odolnost - padá denně na dlažbu z metru a půl bez jakéhokoliv obalu a nikdy ani sebemenší prasklinka na displeji
  • Padne do ruky, ani pádlo ani malý displej
  • FYZICKÁ TLAČÍTKA! asi největší plus, nemám ráda když jsou tlačítka na displeji
  • Tlačítko pro focení na boku telefonu
  • Krásné fotky
  • Nevhodně umístěné místo pro sluchátka a nabíječku
  • Při zátěži a poslechu hudby se někdy hudba sekne
  • Některé neodinstalovatelné přednastavené aplikace

Telefon mám už tři a půl roku a i po této době se drží ... v době pořízení asi nejlepší volba, už sice zaostává za novými modely, ale stejně je to docela třída.

Přidáno: 21. května 2015

• Design
  • Foťák
  • Rozměry
  • Malá paměť RAM
  • Není přední kamera
  • Sekání

Měl jsem ho přes 2 roky, ze začátku jsem byl spokojen ale po nějaké době se začal sekat. Po aktualizaci ještě mnohem víc. Na svou dobu (2011-12) určitě dobrý ale dnes(2014) už zastaralý a nezvládá.

Kryt Sony Ericsson K550i zadní černý

Kryt Sony Ericsson K550i zadní černý

Ověřený zákazník Levnejmobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. května 2015

Zakoupeno v Levnejmobil.cz

Moc jste mi pomohli, mám starý typ telefonu a příslušenství se v kamenných obchodech nedají vůbec sehnat!
Děkuji za super obchůdek!!

Kryt Sony C6903 Xperia Z1 Zadní bílý

Kryt Sony C6903 Xperia Z1 Zadní bílý

Ověřený zákazník Huramobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. dubna 2015

Zakoupeno v Huramobil.cz

Šlo to

Přidáno: 8. dubna 2015

• Vydržel mi 4 roky. Denodeně hry, muzika, volání, sms, focení a mraky pádů.
  • Prostě super mobil.
  • První 2 roky dobré fotky.
  • Dobrá výdrž baterie.
  • Po třetím roce se kvalita fotek horšila. Fotky byly jakoby zamlžené. Jelikož jsem nepoužíval žádný ochraný kryt, tak si myslím že se mi prostě ošoupala čočka.
  • Jinak nic

Odešel mi displey, tak se s ním těžko loučím. Bohužel v dnešní době kdy technika a pracovní styl jsou už někde jinde, tak vybírám asi měsíc nějakou tu chytrou placku. Nejhorší je, že všude je mraky pro mne zbytečných aplikací, které nejdou ani smazat. Zlatej SE.
W 995ku doporučuji.

Přidáno: 27. března 2015

• Nechám se překvapit, ale asi styl, kvalitní zpracování a supr Walkmen.
  • Nejspíše to bude použitelnost pro dnešní nároky internetu v mobilu.

Dnes jsem si ho objednal. Za cenu 2500kč nový W995 ve stříbře se zárukou. Tak jsem zvědav na tu mašinku. Doteď jsem měl W715 od vodafone a maximální spokojenost. Vydržel tři roky, pak se zlámaly kabílky ke sluchátkům, odešel konektor v mobilu pro nabíjení a přestal fungovat repráček pro příjem hovorů. Používal jsem ho ale intenzívně! Proto od W995 očekávám, že mi taky vydrží aspoň tři roky a na rozdíl od placatých tabletomobilů je to krásný kousek z kovu a pocitově hodně kvalitní věc. Těším se, až mi dojde poštou. Jediné co asi už nebude na dnešní poměry super, bude internet, který na mé W715 dnes stahoval stránky seznamu asi 3 minuty, jelikož tam pořád dokola skákalo upozornění na zabezpečení.

Přidáno: 17. března 2015

• Klávesnice je parádní, hezký vzhled,
  • Malá vnitřní paměť - boj s místem pro aplikace, Spoušť foťáku v druhé poloze zlobí (používám klepání na displej)

Na psaní výborný jen ta vnitřní paměť nic moc.

Přidáno: 25. února 2015

• foťák
  • funkce
  • hudba
  • dlouholeté používání
  • baterie
  • internet

Kvalitní mobil vzhledem ke stáří.

Přidáno: 21. února 2015

• jednoduché ovládání
  • psaní na klávesnici je super
  • málo funkcí na foťák
  • kvalita fotky špatná,fotka při šeru najde vidět
  • budík nezvoní když telefon je vypnutý
  • Baterie má výdrž většinou jen jeden den

mobil je velmi dobrý ale má nedostatky

Přidáno: 18. února 2015

• Určitě Nejlepší telefon roku 2011
  • Jedinečný design
  • 8MPX Fotoaparát,HD,autofocus,přísvětlovací dioda,3D PANORAMA a skvělé nahrané videa(Fotí i natáčí skvěle kolikrát líp než dnešní 13MPX foťáky)
  • Má HDMI v horní části telefonu(určitě velké +,dneska už jsem takový telefon neviděl,co by mněl ještě zvlášť HDMI)
  • Tři manuální tlačítka
  • Díky 4,2 palcovému displayi skvěle padne do ruky
  • Lehkost(jen 117 gramů)
  • Výdrž baterky
  • pouze 1 jádro(již nedostačující na normální chod mobilu a dnešní aplikace)
  • asi 300MB využitelné RAM což je také nedostačující
  • Android 2.3 Gingerbread(starý android.DOPORUČUJI NEAKTUALIZOVAT,PO AKTUALIZACI NA 4.0.4. SE MOBIL SEKAL JEŠTĚ VÍC.A UŽ TO NEZVLÁDAL.)
  • Cena!!!(vysoká cena v dnešní době už seženete mnohem výkonější telefony v této cenové kategorii.Na aukru jsem ho našel ten samý za 2500kč i méně uplně nový od soukromých prodejců)
  • Slabá WI-FI

Rozhodně to byl luxusní telefon.Mněl jsem ho 2,5 roku.Vždy fungoval jak mněl.Byl i v celku odolný spadl mi nehorázně krát na zem a nijak výrazně se nepoškodil,ale nakonec vypověděl službu spadl přimo na display na podlahu a odešla dotyková plocha.Oprava 1500kč už to nemnělo smysl nechat opravovat.

Telefon bych doporučil jenom tomu,kdo není přílíš náročný a vystačí si s Voláním,SMSkováním,hraním slabších her celkově nenáročným uživatelům.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25