Recenze Sony Ericsson

Přidáno: 2. února 2015

• luxusní fotoaparát
  • na dobu vydáni tohoto modelu i celkem dobrý výkon
  • ale v dnešní době nedoporučuji.
  • foto spoušt nejde

Berte v ohledu že tento kus je už 4 roky starý já ho kupoval před 3mi lety na tu dobu vše perfektní

Sony Ericsson W995

Sony Ericsson W995

Ověřený zákazník Webtelefony Ověřený zákazník

Přidáno: 26. ledna 2015

Zakoupeno v Webtelefony

zatím spokojenost, sice je trochu opožděný, ale dotykový jsem nechtěla

Přidáno: 20. ledna 2015

• fotografie
  • barvy
  • klávesnice
  • kvalita
  • v červeném provedení se loupe zadní kryt
  • nefungující spout na focení

Mám tento telefon již 4 roky a nemůžu si ho vynachválit. Fotografie jsou velmi kvalitní a výsuvná klávesnice je velmi dobrý pomocník při rychlém psaní zpráv. Bohužel jediný problém vidím v tlačítku na boku pro focení - přestalo fungovat. Na druhou stranu fotit lze i prostřednictvím dotyku na displej ( v nastavení fotoaparáttu ). Další problém vidím v červeném provedení telefonu - lak se velmi rychle loupe. Mám takto zkušenosti s dvěma telefonama a každý se začal loupat po měsíci.. Ostatní varianty barev drží :)

Přidáno: 14. ledna 2015

• Klávesnice
  • RAM
  • Cena nehorázně vysoko

Mobil mám zhruba dva roky a absolutně nestíhá novým aplikacím, navíc NEUMÍ ukládat data na microSD kartu, (ano číst umí). Musím pochválit klávesnici. Nastal mi problém, když jsem si rozbil přední kryt (před dotykovou plochou) a absolutně není k sehnání (případně prosím poraďte: [email protected]).

Přidáno: 7. ledna 2015

Požadovat za tento telefon tuto cenu je naprosto směšné. Za tuto cenu jste ho mohli pořídit v dobu kdy čerstvě přišel na trh. Já ho pořídil zhruba před třemi lety za cenu kolem 5000,- A to už v tu dobu byl tento telefon průměrný. Dnes je to již zastaralá verze. A požadovat za ní 7700 ? To se pánové prodejci zřejmě zbláznili. Paměť RAM je dnes nedostačující. Aplikace se neustále vyvíjejí a mají vyšší nároky. Proto i obyčejné aplikace jsou pro tento telefon obrovská zátěž. S původní verzí androidu 2.3.4 a starými jednoduchými aplikacemi fungoval výborně. Nemluvě o fotoaparátu a rozlišení displaye. Toto byli dva hlavní důvody proč jsem si telefon pořídil. Byl jsem z něj opravdu nadšený. Bohužel jsem si v létě rozbil dotykové sklo a proto jsem si musel pořídit nový. Opět za cenu kolem 5000,- s 4 násobným výkonem. Doslova... čtyřjádrový procesor, 1,2 GB RAM, 4GB vnitřní paměť. Jen ten foťák...

Přidáno: 5. ledna 2015

• klávesnice
  • seká se

Telefon mám rok a neskutečně se zasekává, nemůžu si stáhnout více aplikací. Takže mam mobil prakticky holí a i tak se seká a mám problémy se zvednutím hovoru. Na internet se vůbec nedostanu, je neskutečně pomalý. Po roce je lak oprýskaný. Znovu bych si ho už nepořídila

Přidáno: 3. ledna 2015

• Design
  • Rozměry
  • Vše ostatní

Hardware telefonu už vůbec nedostačuje pro dnešní verze Androidu nemluvě o malé interní paměti, která Vám nedovolí instalovat více aplikací vyžadující instalaci právě do ní a způsobuje další komplikace. Je pomalý, dlouhá odezva stisknutí, vytočení volaného trvá někdy i 30 sekund. Nenechte se zmást dobrým hodnocením, které se datuje 2 roky zpětně.

Kryt Sony Ericsson K550i zadní černý

Kryt Sony Ericsson K550i zadní černý

Ověřený zákazník Levnejmobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2014

Zakoupeno v Levnejmobil.cz

• 100% pasuje

100% pasuje, nevrže, zkrátka sedí jak ulitý

Přidáno: 30. prosince 2014

(naposledy upraveno 30. prosince 2014)

• Hardwarová klávesnice
  • Fotoaparát
  • HDMI
  • Skoro vše

Tento mobil mám již 2 roky na začátku jsem byl nadšen, že mám nový mobil. Ale nadšení přešlo. Po naistalování někalika aplikací se telefon začne sekat již při najetí na menu, nebo když přejíždím mezi plochami. Navíc když si chci stáhnou další aplikace tak to nejde, mám volných 100MB v paměti telefonu a 14GB na kartě, přesto když chci něco stáhnout napíše "paměť v externíl uložišti je plná". Také nechápu proč zde píší, že má paměť RAM 512MB když mi všechny aplikace na zjištění parametrů telefonu ukazují že má pouhých 339 MB. Koupil jsem ho kvůli toho že má RAM 512MB, ale nakonec má jen 339MB. Například aplikace CPU-Z ukáže, že má 339MB po dvou modulech jeden 211MB a druhý 128MB. Myslím si, že 339MB nestačí a proto nejsem spokojen. Navíc z toho zabírá systém kolem 72MB 160MB+- zabírájí systémové aplikace a použitelných je jen 100MB někdy ani to ne. Za tu cenu co stojí jsem mohl mít minimálně 4x výkoňější telefon.
Navíc mi po pádu z asi 20cm praskl roh displeje. A kryty se hodně odírají.
Tento telefon bych zařadil mezi průměrné. Ale byl bych rád kdyby přiště výrobce napsal přesnější specifikaci a ne, že má 512MB RAM když má jen 339MB

Kryt Sony Ericsson W610i střední

Přidáno: 27. prosince 2014

Zakoupeno v mobilprovás

ok

Přidáno: 21. prosince 2014

Nejlepší a nejvybavenější telefon svojí doby,to se dal sehnat ještě kolem 5 tisíc. Ted se cena pohybuje kolem 7 ticis a to uz by jsem si ho ted nekoupil. Ale porad jsem spokojen má vše a umí vše co potřebuji,kolikrát ani nové mobily nejsou tak vybavené jako tato xperia.

Přidáno: 9. prosince 2014

• foťák
  • elegantní design
  • když člověk volá někde, kde je rušno
  • ta dobu před 2 lety,kdy jsem ho dostala tak slušný foťák
  • skvělé ovládání
  • dávám velké plus i tomu, že jdou spustit formáty jako pdf, doc, excel...
  • odolný
  • nezvládá více aplikací najednou
  • po delší době se děsně zasekává (což je o nervy)
  • nelze aktualizovat android
  • jako každý dotykový mobil slabší baterie
  • když si spustím více aplikací (tak to zabírá místo v RAMCE a tím pádem je ten telefon zasekaný, pomalý.. a spuštěné aplikace nejdou vypnout!!!!)
  • některé aplikace nelze přesunout na SD kartu
  • nevím zda je to proti, ale když se připojím na wifi tak mě to hlási omezení nebo slabý signál, když mám telefon u wifiny

V té době, kdy jsem dostala tento mobil tak byl našlapaný a super design, blesk, navigace a spousta jiných věci.. Byla jsem z něj nadšená a nemohla jsem si jej vynachválit. Ale po delší době jako kdyby mobilu odzvonila svá léta a seká se, trvá mu než načte aplikaci... Po přeinstalování zatím jede dobře, ale stále mi připadá, že zasekává.
Ještě chci dodat, že tento telefon napříč tomu, že je ''starší'' má tvrdé tělo. Telefon mi vyletěl z roky a narazil do zni a po nárazu sletěl ze schodů a dovoluji si říci, že to přežil krom pár škrábanců a trošinku naprasklého krytu nahoře.

Přidáno: 4. prosince 2014

• Fotoaparát ve spojení s aplikací Camera FV-5 je skvělý
  • Klávesnice
  • Display
  • Velikost
  • Vzhled
  • I Po 2 letech používání stále dokáže zajistit vše potřebné
  • Vyladěnost(je potřeba ponechat Gingerbread nebo mít root)
  • RAM(viz poslední bod Pro)

Ke svižnému provozu stačí i těch slabých 512 MB RAM, ale je třeba nechat původní Gingerbread 2.3 a nezahlcovat systém zbytečnými aplikacemi. Ty potřebné které berou hodně RAM nahradit menšími jedlíky. Mám nainstalováno 38 aplikací(nepočítám systémové),na ploše umístěny 4 widgety a telefon je rychlý.
Další možností je root. S aktualizacemi není problém. Mám i docela velké aplikace(např.První pomoc) které jdou přesunout na kartu(chce to rychlou 16GB). Tento telefon je pro mě i díky hardwarové klávesnici všestranný pomocník který rychle napíše mejl, vyfotí za pomocí dlouhé expozice třeba vnitřek slabě osvětleného kostela nebo mi ve výborné kvalitě přehraje hudbu.

Přidáno: 24. listopadu 2014

• je uzasny
  • je to presne takovi telefon jaky sem hledala
  • dela velice pekne a kvalitni fotky nemusim mit ani fotoaparat
  • klavesnice je uzasna
  • rychle se osoupe ale to me nevadi jsem z neho porad nadsena jak kdyz sem ho koupila

tenhle telefon bych si klidne koupila znovu

Přidáno: 11. listopadu 2014

• Foťák
  • Desing
  • Vypadává wifi
  • Neustále se seká
  • Malá paměť
  • Chybí přední kamera

Mobil byl před dvěma roky naprosto bezvadný, perfektně fotil, ale postupem času ale přestal stačit. S přibývajícím časem se chod telefonu zhoršoval a často se sekal. Další nevýhodou je malá paměť, takže brzy přišly komplikace se stahováním aplikací. Mobil bych doporučovala spíš pro někoho nenáročného, kdo potřebuje telefon hlavně k volání a nebo pro děti do 12-ti let.

Kryt Sony Ericsson C903 přední černý

Ověřený zákazník Webtelefony Ověřený zákazník

Přidáno: 26. října 2014

Zakoupeno v Webtelefony

• Pěkný design, přehledné

Je to můj druhý W595, první bez problémů fungoval necelých 6 let. Seklo se odesílání zpráv a nešla dobít baterie. U druhého mi pouze vadí, že není dobrá čeština, jinak má lepší grafiku a nějaké nové funkce.

Klávesnice Sony Ericsson K700i

Klávesnice Sony Ericsson K700i

Ověřený zákazník Mobilní příslušenství Ověřený zákazník

Přidáno: 25. října 2014

Zakoupeno v Mobilní příslušenství

• dobrá kvalita

má stará klávesnice byla na dranc tato nová ji plně nahradila , to je pro mne hlavní

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25