Recenze Sony Ericsson

Přidáno: 4. září 2014

• Klávesnice
  • Design
  • Neuvěřitelně malá vnitřní paměť telefonu (K dispozici asi 300Mb)
  • Extrémně pomalý telefon na dnešní dobu
  • Vadná sada z výroby, která měla neopravitelnou základní desku
  • Prach se snadno dostane pod sklo displeje, aniž by se k němu dalo jakkoliv dostat
  • Špatní čitelnost na slunci
  • Výdrž baterie

Pokud vám stačí 300Mb na aplikace, zaplatit přes 7000Kč za, v dnešní době podprůměrný telefon, tak vřele doporučuju, protože klávesnice je super a podobný telefon se dodnes nevyrábí.

Ale jestli dáváte přednost více aplikacím, tak nebrat. I když můžete přesouvat vše na SD kartu, část nebo i celá aplikace zůstávají v telefonu a po chvíli se vám prostě zaplní.

Např. se 100Mb volného místa nenainstalujete google chrome, nebo neaktualizujete větší aplikace.

HW je pomalý, odezvy spuštění aplikací velké a načítání stránek pomalé i na Wi-Fi.

V dnešní době prodávat takový telefon za 7K je výsměch. Možná tak za litr, to by bylo přijatelné

Přidáno: 21. srpna 2014

• Design
  • Foťák
  • Velikost
  • Malá interní pameť

Tento telefon jsem vlastnil již 4x
A nemuzu si stěžovat, ano občas se zasekne, ale to dělá každý android, fotil hodně dobře, prohnuté tělo se mi hodně líbí, protozže mám větší pocit, že mi telefon nevypadne z ruky
můžu jen doporučit

Přidáno: 20. srpna 2014

Posledné komentáre sú veľmi kritické,to sa mi nepáči.
Tento telefón je stále dobrý,ale v podstate sa nedá používať bez root-u a presunu aplikácií na SD kartu,inak do neho nič nevojde nainštalovať a nič nepôjde už ani aktualizovať.A hlavne treba vypnúť všetko čo nepotrebujete (aj to čo tam dal výrobca,hlavne Facebook aplikáciu,pozriete si čo to aj na nete v prehliadači).Bez poriadneho nastavenia ho už nikomu neodporučím,lebo inak v pôvodnej zostave zvláda akurát tak pár aplikácií,volanie,SMS maily,foto,hudba a koniec... Jeho kúpu si treba rozmyslieť a prehodnotiť či ho dokážete nastaviť a obsluhovať,lebo o aplikácie sa treba trochu viac starať (musia byť neustále presúvané na kartu aj po ich aktualizácii,alebo to musí byť riadne nastavené na automatiku v programe na to určenom).

Přidáno: 14. srpna 2014

• Klávesnice
  • Pomalý
  • Seká se
  • Vypadávají často aplikace
  • Malá pamět RAM
  • Vypadávaní reproduktoru
  • Občas vypadávaní mikrofonu při hovoru

Po roce a půl používání jsem na telefon změnila názor. V telefonu mam nainstalovane jen ty základní aplikace, ale i to telefon nedává a často vypadnou. Třeba messenger trvá i 30 sekund než načte pak ještě celá obrazovka zčervená a zase to vypadne. dívám se na videa n YouTube a zničeho nic mi zšediví obrazovka a přepne mě to o 2 videa zpět. Foťák strašně dlouho načítá. Občas nefunguje i dotek na obrazovku. Vypadává mi reproduktor, někdy naskočí hned někdy až na druhý den a jednou to trvalo i 2 týdny. Při hovoru mi vypadává mikrofon. To samé jak u repráku.
V zimě mi telefon spadl na zem a displej byl někde. Barva telefonu se slupuje, místo červené už to je spíš taková 'babičkovská' růžova s fleky. Dále nefunguje tlačítko na fotoaparát. Nespustí to fotoaparát a vyfotit to tím to se mi povedlo asi jenom jednou v životě.
Při připojení na mobilní data se mi během 30 minut snížila baterka na mín než polovinu.
Tohle samé se stává mé kamarádce která má mini model tohohle telefonu.
Jinak všichni mí přátele, kteří měli tento telefon přešli na iphone a já s nimi. Uplně něco jiného!
To je asi všechno co bych k tomu telefonu řekla.

Ověřený zákazník Webtelefony Ověřený zákazník

Přidáno: 14. srpna 2014

Zakoupeno v Webtelefony

• prostě super vysouvák
  • mohl by mít telefon zabudovaný upozornění na zmeškaný hovor,zprávu blikací světýlko.

mám ho zatím krátce,ale doufám,že za tu cenu vydrží jsem ráda,že jsem vůbec vysouvací telefon sehnala je to super,že normálně se nedá sehnat.

Přidáno: 11. srpna 2014

(naposledy upraveno 11. srpna 2014)

• android 4 ,8mpx foťák kamera blesk automatické zaosřování i 3D foťák,i videohovory,akcelerace grafiky adreno 205 poradí si i s dost naročnými hry 3D,vzhledově nadherný chytrý telefon,qwerty vysuvná klavesnice ,je lehký,dobře se drží.baterie klidně vydrží týden i déle.Umí 3G má rychlý internet,má wifi má gps navigaci rychle vyhledá polohu.
  • Paměť se dá rozšířit až o 32 GB .32 gb je fakt opravdu velký prostor.
  • aplikace se dají přesouvat nepouživající odinstalovat a pak znovu behěm chvilky naistalovat zpátky
  • mínusy psát bych mohl kdybych byl blbec a dostal si do mobilu viry aplikace které s nejlepšího uděláj nejhorší a tak budu mít problémy o kterých se tady v dalších recenzích píše ,ale problém je v uživateli a NÉ v mobilu.

testoval jsem samsung S ,S2 ,S3
nokia symbian 5th,symbian 3
windows mobile
iphon
Android 4 považuji za nejlepší
potom je symbian 3
------------------------------
xperia je hodně dobře vybavená
pro toho kdo chce mobil za 15 000kč asi nic moc
ale 1000mhz procesor 512mb ram 8MPX foťák HD, wifi, gps velký 3,7 palců displej slot na karty mikro sd až 32 gb, hdmi, 3,5 jack ANDROID 4 ,QWERTY vysuvná klávesnice řadí sony ericsson xperia mk 16 i mezi špičkové telefony.

měl jsem n97 mini i 32gb
měl jsem nokia c6 nokia E7

všechny s vysuvnou qwerty
na sony ericsson xperia mk 16 i nemá ani jeden to vím jistě

který mobil je lepší s klávesnicí qwerty než xperia mk 16 i bych chtěl vědět v cenove skupině xperia mk16i

já zatím nevím a vy????

já žadnou chybu nezjisil

a ty chyby o kterých se tady píše

kroutím hlavou

i z nejlešího mobilu dokáže uživatel udělat nejhorší ale do původního normálně funkčního stavu se dá dostat velmi rychle jen asi někdo neví jak

• Fotoaparát
  • Snadné ovládání
  • seká se
  • starý android bez možnosti aktalizace
  • pomalý

V prvních měsících používání to byl skvělý mobil, nesekal se a vše fungovalo jak mělo, ale pokud chcete mít stažených v telefonu hodně aplikací dat, určitě nedoporučuji, mobil se začne sekat, přehřívat se a aplikace přestávají reagovat, i starý android bez možnosti aktualizace není nic moc. Takže bych to nazvala mobilem pro méňě náročné :) už jen kvůli těmto nedostatkům si kupuji mobil nový, protože už nemůžu vydržet neustálé sekání a mých dat a aplikací se nevzdám ;)

Přidáno: 11. srpna 2014

• Jen to, že je vzhledově krásný,a oranžově
  • svítí jen když je puštěný multimediální přehrávač.
  • Špatné je na tom vše,pod displejem značka Sony Ericsson,je po par dnech vymazán!!! Značka červená jak v předu tak ze Zadu se odlepí.Když si chci natočit video tak se seká!!!Jak Pišu zprávy tak se čárka,zobrazí jinde,než má!V Zadu jak se dá SIM karta tak ten plíšek je flekatý,připadá mi že je složen s více mobilu dohromady!!! Za ty peníze je nejhorší mobil co jsem kdy,měla v ruce! Zakoupen letos červnu!!!

Nevím co na to říct,jen to že bych tenhle mobil už nikdy nekoupila!!! Za 6000 Kč by měl být už myslím bez závad!!!

Přidáno: 7. srpna 2014

• pěkný styl,fotak,wifi,grafika,pohodlny do ruky
  • malo pameti

mobil jsem koupil,od kamarada a ja osobne si nestezuji,jen tu pamet mohly dat vetsi

Přidáno: 7. srpna 2014

• vzhled
  • klávesnice
  • malá interní paměť
  • tloušťka
  • zasekávání
  • skoro u každé aplikace zobrazí program přestal pracovat
  • pomalý
  • baterie-vydrží málo
  • zadní kryt se špatně vyndavá
  • někdy napíše že není signál ale přesto má plný počet čárek na signál

Jsem velmi zklamaná. Tento mobil vážně nedoručuju.

Přidáno: 28. července 2014

• Docela dost megapixelový foťák
  • Rychle běží hry a internet
  • je hezký
  • slabý android
  • velké zasekávání
  • prohnutý

Je ošklivý a ee

Přidáno: 25. července 2014

• hardwerová klávesnice -hodí se, když se telefon zasekne
  • fotografie dostačující na telefon
  • rychléspuštění foťáku
  • Je neskutečně pomalý! Někdy odezva i 10 sekund a víc!
  • někdy sám od sebe vytáčí hovory, ikdyž je jen položený na stole!
  • běžně si při hovoru vypnu mikrofon a jen slyším jak druhý člověk řve "haló, haló" a neslyší mě
  • běžně si tváří vytočím během hovoru další hovor - velmi nepříjemné
  • zasekává se
  • facebook někdy vůbec nelze spustit
  • neustíle mě obtěžuje hláškami typu: aplikace neodpovída bude ukončena
  • baterie při běžném používání už po pár měsících 1 den, po roce a půl při pohotovosti a pár sms 1 den, při pozžívání(sms,hovory, internet) cca 15 hodin, připoužití gps jsem schopná za 4 hodiny baterii vymlátit totál.
  • malá vnitřní pamět - po cca roce používání mi nedovolí nainstalovat ani aktualizace natož nějaký prográmek navíc. A to už jsem odinstalovala všechno nepotřebné a mám jen cca 10 aplikací, které používám denně. 1 app mi dokonce přestala fungovat,protože vyžadovala aktualizaci, ale telefon mi ji nedovolil pro nedostatek místanainstalovat.
  • občas vyzvání, jako že někdo volá, ale nevolá nikdo a telefon nejde vypnout - pomůže akorát vybdat baterka
  • zadní kryt se strašně špatně otvírá - musí se násilím

Jsem hrozně zklamaná. Strašně jsem ho chtěla, ale hned po prvním týdnu se začala odlupovat metalíza na zadním krytu(a to jsem ho měla v pouzdře. Po Skoro 2 letech odloupané téměř celé boky a spodní strana zadního krytu. Displej mi praskl v kapse, takže člověk s nim opravdu musí jednat jako v bavlnce, aby semu nic nestalo. Nicméně odlupování to nepomůže. Na reklamaci mi řekli, že to je běžným používáním. Potom jsem ho reklamovala, protože se neustále zasekával, vytáčel si samovolně čísla a potom nešel zavěsit, řekli mi, že se jim závada neprojevila, dali ho do továrního nastavení a tím to zhaslo. Závada se samozřejměobjevila znovu, ale měsíc bz telefonu s mizivou šancí na nápravu mi už za to nestálo
Telefon má příšernou odezvu, někdy musím čekat i několik sekund, než se displej pohne a to moc aplikací nevyužívám. Restart je nutný cca každé tři dny, pokud ho neudělám, zasekne se sám a vynutí si ho. Baterie má žalostnou výdrž, při běžném používání ani ne 1 den, nabíjím vždy přes noc, ale někdy musím i dřív.
Celkově jsem hodně zklamaná, nevydržel ani rok, už hledám další, ale bojim abych zasse nenarazila...
Jinak je moc hezký, intuitivní, HW klávesnice je výborná, hlavně v ziměnebo když se telefon zasekne. Škoda, že neexistuje jiný podobný s HW klávesnicí, ale do Sony už asi nepůjdu, ikdyž před tím jsem měla skoro 7 let "hloupý" telefon Sonyericcson W810i a kdyby nezkolaboval kvůli firmwaru, tak ho mám snad do ted, byl nejlepší, ikdyž nebyl chytrý....

Kryt Sony Xperia M zadní černý

Kryt Sony Xperia M zadní černý

Ověřený zákazník amio.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. července 2014

Zakoupeno v amio.cz

• kryt který pasuje

Originál kryt, pasuje, co víc :)

Přidáno: 11. července 2014

• spokojenost
  • občas pomaleji načítá

Přidáno: 7. července 2014

• vše

Za těch pár let , nemám žádný problém :) .

Přidáno: 7. července 2014

• Výbornej fotoaparát
  • tlačítko fotoaparátu
  • výbornej rozměr
  • před dvěma lety to byla pecka
  • s novýma aplikacema nemá šanci
  • seká se
  • malá RAM

Před dvěma rokam splňoval všechna moje očekávání, v této době je již zastaralý. Nicméně sloužil dobře až do dob dnešních :-). Teď je můj záložní mobil

Přidáno: 6. července 2014

• Skvělý fotoaparát
  • design
  • dlouhá výdrž baterie
  • elegantně prohnutý
  • starý android
  • občas se seká
  • rychle se poškrábe

Můj první mobil,takže jsem spokojen,ale už je prostě zastaralý,a na dnešní smartphony nestačí,přehřívá se,seká se,je pomalý,mobil už mám třetí rok,ale na sms,a volání je idealní,střední třída :-)

Přidáno: 25. června 2014

• interna pamet

uz by som si ho nekupil

Přidáno: 24. června 2014

• Odolná konstrukce
  • Přes to že je ze dvou dílů kvůli klávesnici není s tím nejmenší problém
  • Klávesnice maximálně pohodlná
  • Při otevření klávesnice nabízí hned co by ste asi potřebovali,navíc nesnáším psát na displeji
  • Nosím ho úplně běžně v kapse , dělám v zemědělství a ještě sem neřešil problém na skrut
  • Displej menší,ale kdo sebou potřebuje tahat tabulu v kapse
  • Velikostně s tím co umí je více než dotačující
  • GPS navigace bez problémů
  • Budu na něj dlouho vzpomínat stejně jak na K750 před ním
  • měnil sem 2x sluchátko,ale chyba byla v tom plastu kterej ho drží.Nepochopitelně nedrží sluchátko na kontaktech přímo,ale sou v něm zalkitý 2 cestičky ke kontaktům na tišťáku a jedna se přerušila
  • Při GPS navigaci a datovým přenosu přes operátora se hřeje.Přes wifi je to v poho

Kdo nepotřebuje tahat v kapse školní tabulu krs hry tomu bude sloužit bez komplikací a i jeho displej strčí většinu konkurence z té doby do kapsy. Výdrž bateri je i po 3 letech při běžném používání, a to myslím i s denním několikahodinovým připojením pře wifi krs maily,2 dny.
I když koupíte starší kus který zrovna nepřejel parní válec budete spokojeni

Přidáno: 17. června 2014

• foťák
  • vzhled
  • výdrž baterii
  • (když nejsi na wifi apod.)
  • jednoduché ovládaní
  • hlasitost
  • klávesnice
  • lehce se odrbává zadní kryt
  • málo paměti

Tento mobil mám 3 roky celkem mi vydržel až na ten zadní kryt. DOPORUČUJI :)

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25