Recenze Sony Ericsson

• atd.
  • Slaby android
  • Dlouho se zapíná
  • baterie moc nevydrži

Je to fajn mobil dobry wifi,android,fotoaparat,blesk,bluetooth, a dostal jsem k tomu i 8GB pamětovou kartu.

• Všechno

Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,Dobrý,

Ověřený zákazník Mobil-bar.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Mobil-bar.cz

• skvěly

dobra kvalita jsem spokojen

Přidáno: 12. ledna 2013

• Vše vyhovující a dostačující na dnešní dobu za ty peníze
  • Těžší domáčknutí tlačítka na focení

Výborný mobil za ty prachy co se prodává + zdarma 8 GB karta

Přidáno: 11. ledna 2013

(naposledy upraveno 11. ledna 2013)

• Téměř vše
  • Slabá baterie

Až na slabou baterii mi tento mobil nadmíru vyhovuje. Je to jeden z nejlepších telefonů na trhu. Cena není tak závratná a telefon funguje velmi spolehlivě.

Ověřený zákazník Mobil se zárukou Ověřený zákazník

Zakoupeno v Mobil se zárukou

• krásná barva
  • vypíná se

po 2 dnech poslán na reklamaci

Zakoupeno v Max-shop.cz

• kvalitní fotoaparát ... spousta funkcí již v telefonu a vertikální klávesnice
  • občas trochu pomaleji reaguje

Jsem s produktem zatím velmi spokojená. Nenašla jsem nic co by mi zatím vyloženě vadilo. Možná by jen mohl při přijetí souboru nabízet ihned kam ho chceme uložit .... Bylo by to jednodušší

Ověřený zákazník Dobirkamobil Ověřený zákazník

Zakoupeno v Dobirkamobil

• Prijemna klavesnice, jednoduche ovladani, prijemny telefon

Prijemny telefon pro bezneho uzivatele, ktery potrebuje smartphone.. Fajn telefon.. skoda, ze neni vice smartphonu s fyzickou qwerty klavesnici..

• velikost
  • velký displej 4.2" a to stačí na filmy
  • neseká se je velice rychlý
  • padne přímo do rukou
  • tenký i vzhled je super
  • foťák je úžasný
  • rychlé nabíjení
  • skvělý reproduktor
  • slabá baterie
  • chybí HDMI
  • přehřívá se a dost :(

Mám ho asi měsíc a musím říct, že jsem velice spokojen je pravda že se moc přehřívá a to jenom když jste na webu,ale když si zvyknete tak je to v klidu. foťák je uspokojivý na nějaké detaily super ale jakmile přiblížíte fotku tak se rozmaže a to je docela smůla. Hry se mi nesekají a to, ale chtělo by to větší pamětovku než SONY dodává k balení. Posílání smsky jsou užasně a rychlé a to nepíšu moc rychle. Tento mobil bych doporučil těm kteří mají rádi poslouchají muziku nebo se dívají na filmy, nebo závislaci na hry jako ja tak tento mobil je úžasný :)

je super!!!

Přidáno: 9. ledna 2013

• Dobře čitelný display na přímém slunci, fotoaparát 8mpx, Snadná synchronizace s PC a webem, HDMI výstup, atraktivní design, kvalitní fotky,Kvalita obrazu, cena/výkon a další a další.
  • Opravdu jen drobnosti. Takové že nestojí ani za zmínku. Snad jen výdrž baterie. Ale to je problém u každého chytrého telefonu.

Jako normální uživatel jsem s tímto telefonem absolutně spokojen. Po aktualizaci na ice cream je telefon dokonce o něco rychlejší. Mohu jen doporučit.

Kryt Sony Ericsson T610

Kryt Sony Ericsson T610

Ověřený zákazník Díly pro multimedia Ověřený zákazník

Zakoupeno v Díly pro multimedia

• Za pár kaček.

Jsem spokojený, je to za pár peněz.

Ověřený zákazník Český-mobil.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Český-mobil.cz

• klávesnice
  • snad nejde nic vytknout

pro psaní a práci s internetem bezva mašina

Přidáno: 9. ledna 2013

(naposledy upraveno 9. ledna 2013)

• Fotoaparát 8mpx
  • Wifi
  • Gps
  • HDMI
  • Spousta aplikací v google play
  • Baterie
  • Cena ? Jak pro koho..

Rozhodovala jsem se mezi tímhle anebo Sony Xperia P a nakonec zvítězil tenhle. O trochu větší displej než P. Je to můj první telefon s dotykovým displejem ale zvykla jsem si hned. Citlivost displeje perfektní. Jen mě trochu mrzí fotoaparát, na to že má 8mpx tak jsem čekala víc. Předchozí můj sony měl 5mpx a fotil líp než tenhle. Drží se dobře v ruce, má trochu prohnuté tělo. Na wifi se taky připojuji všude bez problémů. Aplikace taky fungují jak mají. Baterie mi vydrží při celodenní aktivitě a zapnuté wifi cca 1 den.V balení 8gb karta+ fólie na displej,perfektní,také kabel na HDMI+sluchátka, trošku kratší kabel na nabíjení.Pozor na tomto telefonu hrozí závislost !!! :-)

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Překvapila nás výdrž baterky, zatím po prvním nabité drží už pátý den
  • Způsob nastavení tapety není moc dobrý, vždy je vidět jen kousek obrázku. To mě vadí dost, ale jinak zatím nic špatného nevím.

Mobil se mi moc líbí, zatím na něm neshledávám žádná negativa jen samá pozitiva.

Ověřený zákazník Český-mobil.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Český-mobil.cz

• Zatím se s ním učím pracovat. První dotykový mobil.
  • Nemohu hodnotit, mám ho týden.

Mobil jsem vybrala proto,že mám problém se psaním na ploše. Maximálně mi vyhovuje vysouvací klávesnice, na které jsem se rychle naučila psát. Na běžné telefonování nemusím mobil vysouvat. Trošku mi vadí, že kabel HDMI není součástí balení, přesto, že je mobil k němu přizpůsobený. Musím si jej dokoupit. A ještě musím koupit kvalitnější sluchátka na poslech hudby. Přiložená sluchátka šumí.

• Vše

Jede z nejlepších telefonů na trhu

Ověřený zákazník MobilPlanet.Cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v MobilPlanet.Cz

• ARC S
  • přednainstalované aplikace

S telefonem jsem maximálně spokojen.Jediné co mi možná trochu vadí jsou přednainstalované aplikace,které nelze odstranit a zabírají místo i paměť telefonu.Zpracování telefonu se mi líbí.Hodně kritiky dostává malé tlačítko pro spoušť fotoaparátu,ale i přes moje větší prsty se ovládá dobře a neviděl bych důvod to kritizovat.Chválím také obsah balení.Folie na display ušetří nějakou tu korunu.Možná by se šikl delší napájecí kabel,aby člověk nemusel sedět nalepený na zdi či počítači,ale nechá se zaměnit za delší.HDMI kabel v balení je také fajn.ARC S mi padl do oka na první pohled,tak jsem ani moc po ostatních modelech nekoukal.Možná Nexus S,ale po vzhledové stránce vyhrál ARC S.Původně jsem chtěl černé provedení,ale nakonec mám Midnight Blue a jsem nadmíru spokojen.Vrzání zadního krytu se zatím nedostavilo a toho jsem se po přečtení zdejších reakcí obával asi nejvíce...Tento telefon má určitě nějaké své mušky,ale co se týče poměru mezi cenou a výkonem je to určitě dobrá volba.Aplikace fungují a je vhodný i pro hráče...Neměl jsem problés s žádnou hrou s Google Play...
Telefon určitě doporučuji...

Přidáno: 7. ledna 2013

• klavesnice
  • foťak
  • HDMI
  • zadní kryt vrže

SE klavesnice idealní na sms a jiné dlouhe texty, přehrávání hudby je solidní. Mob. používam denně a jsem nad míru spokojen stím co mob. může nabídnou. Určitě bych produkt doporučil těm co využívají mob. hlavně jako diař nebo jakykoliv způsob zaznamenávání dokumentů atd.. 8 Mpx foťak děla užasne fotky. Pořizovací cena v teto kategorii je také velice dobrá.

Přidáno: 7. ledna 2013

Zakoupeno v Max-shop.cz

• snadné ovládání super fotky a výborná klávesnice
  • těšší opírování a zálohování dat

jinak super mobil

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25