Recenze Sony Ericsson

Radim Kocián Radim Kocián

Přidáno: 21. května 2015

• Varuji před ,,Firmou Webtelefony - přišel mi použitý mobil - baterka také - CD disk chybí - krabice pokrčená - Horší zkušenost jsem zatím neměl - až nyní.....

Varování před ,,Firmou Webtelefony ...

Ověřený zákazník Levnejmobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. května 2015

Zakoupeno v Levnejmobil.cz

Moc jste mi pomohli, mám starý typ telefonu a příslušenství se v kamenných obchodech nedají vůbec sehnat!
Děkuji za super obchůdek!!

Kryt Sony C6903 Xperia Z1 Zadní bílý

Kryt Sony C6903 Xperia Z1 Zadní bílý

Ověřený zákazník Huramobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. dubna 2015

Zakoupeno v Huramobil.cz

Šlo to

Přidáno: 17. dubna 2015

• Odolná nezničitelná cihla
  • Používám ho již 6let jako záložní telefon a pořád funguje bez problému.
  • Vypadl mě z prvního patra na dlažbu, vrátil jsem kryt a baterku, funguje dál.
  • Podobných pádů zažil už na 70.
  • Kovová konstrukce
  • I po 6 letech baterie vydrží 10dní pokud sním nic neděláte. Jinak tak ty 4 dny.
  • Špatnej reproduktor, nezadrží kovové špony.
  • Fotoaparát je pod krytem. (při dobrém nastavení lze používat jako baterku)
  • Celkem těžký.
  • Moc nedrží zadní kryt baterie, při každém pádu na zem vypadne.

Jsem opravdu rád že ho mám. Doporučuji pokud chcete něco odolného, třeba na hraní fotbalu.

Přidáno: 8. dubna 2015

• Vydržel mi 4 roky. Denodeně hry, muzika, volání, sms, focení a mraky pádů.
  • Prostě super mobil.
  • První 2 roky dobré fotky.
  • Dobrá výdrž baterie.
  • Po třetím roce se kvalita fotek horšila. Fotky byly jakoby zamlžené. Jelikož jsem nepoužíval žádný ochraný kryt, tak si myslím že se mi prostě ošoupala čočka.
  • Jinak nic

Odešel mi displey, tak se s ním těžko loučím. Bohužel v dnešní době kdy technika a pracovní styl jsou už někde jinde, tak vybírám asi měsíc nějakou tu chytrou placku. Nejhorší je, že všude je mraky pro mne zbytečných aplikací, které nejdou ani smazat. Zlatej SE.
W 995ku doporučuji.

Přidáno: 27. března 2015

• Nechám se překvapit, ale asi styl, kvalitní zpracování a supr Walkmen.
  • Nejspíše to bude použitelnost pro dnešní nároky internetu v mobilu.

Dnes jsem si ho objednal. Za cenu 2500kč nový W995 ve stříbře se zárukou. Tak jsem zvědav na tu mašinku. Doteď jsem měl W715 od vodafone a maximální spokojenost. Vydržel tři roky, pak se zlámaly kabílky ke sluchátkům, odešel konektor v mobilu pro nabíjení a přestal fungovat repráček pro příjem hovorů. Používal jsem ho ale intenzívně! Proto od W995 očekávám, že mi taky vydrží aspoň tři roky a na rozdíl od placatých tabletomobilů je to krásný kousek z kovu a pocitově hodně kvalitní věc. Těším se, až mi dojde poštou. Jediné co asi už nebude na dnešní poměry super, bude internet, který na mé W715 dnes stahoval stránky seznamu asi 3 minuty, jelikož tam pořád dokola skákalo upozornění na zabezpečení.

Přidáno: 18. března 2015

• Je pěkný te vše
  • malý displej,písmenka nejsou vidět jak jsou malinká

Ten to mobil nekupujte!!! Já koupila a udělala jsem CHYBU!!! Byl použitý,,, špinavý nevím do kdy bude v pořádku!!! Na mobilu u očka blesku byl poškrabaný.Kupujte osobně v kamenném obchodě.Je to už po druhé co jsem tak špatně koupila mobil přes internet!!!

Přidáno: 17. března 2015

• Klávesnice je parádní, hezký vzhled,
  • Malá vnitřní paměť - boj s místem pro aplikace, Spoušť foťáku v druhé poloze zlobí (používám klepání na displej)

Na psaní výborný jen ta vnitřní paměť nic moc.

Přidáno: 25. února 2015

• foťák
  • funkce
  • hudba
  • dlouholeté používání
  • baterie
  • internet

Kvalitní mobil vzhledem ke stáří.

Přidáno: 21. února 2015

• jednoduché ovládání
  • psaní na klávesnici je super
  • málo funkcí na foťák
  • kvalita fotky špatná,fotka při šeru najde vidět
  • budík nezvoní když telefon je vypnutý
  • Baterie má výdrž většinou jen jeden den

mobil je velmi dobrý ale má nedostatky

Přidáno: 18. února 2015

• Určitě Nejlepší telefon roku 2011
  • Jedinečný design
  • 8MPX Fotoaparát,HD,autofocus,přísvětlovací dioda,3D PANORAMA a skvělé nahrané videa(Fotí i natáčí skvěle kolikrát líp než dnešní 13MPX foťáky)
  • Má HDMI v horní části telefonu(určitě velké +,dneska už jsem takový telefon neviděl,co by mněl ještě zvlášť HDMI)
  • Tři manuální tlačítka
  • Díky 4,2 palcovému displayi skvěle padne do ruky
  • Lehkost(jen 117 gramů)
  • Výdrž baterky
  • pouze 1 jádro(již nedostačující na normální chod mobilu a dnešní aplikace)
  • asi 300MB využitelné RAM což je také nedostačující
  • Android 2.3 Gingerbread(starý android.DOPORUČUJI NEAKTUALIZOVAT,PO AKTUALIZACI NA 4.0.4. SE MOBIL SEKAL JEŠTĚ VÍC.A UŽ TO NEZVLÁDAL.)
  • Cena!!!(vysoká cena v dnešní době už seženete mnohem výkonější telefony v této cenové kategorii.Na aukru jsem ho našel ten samý za 2500kč i méně uplně nový od soukromých prodejců)
  • Slabá WI-FI

Rozhodně to byl luxusní telefon.Mněl jsem ho 2,5 roku.Vždy fungoval jak mněl.Byl i v celku odolný spadl mi nehorázně krát na zem a nijak výrazně se nepoškodil,ale nakonec vypověděl službu spadl přimo na display na podlahu a odešla dotyková plocha.Oprava 1500kč už to nemnělo smysl nechat opravovat.

Telefon bych doporučil jenom tomu,kdo není přílíš náročný a vystačí si s Voláním,SMSkováním,hraním slabších her celkově nenáročným uživatelům.

Přidáno: 2. února 2015

• luxusní fotoaparát
  • na dobu vydáni tohoto modelu i celkem dobrý výkon
  • ale v dnešní době nedoporučuji.
  • foto spoušt nejde

Berte v ohledu že tento kus je už 4 roky starý já ho kupoval před 3mi lety na tu dobu vše perfektní

Ověřený zákazník Webtelefony Ověřený zákazník

Přidáno: 26. ledna 2015

Zakoupeno v Webtelefony

zatím spokojenost, sice je trochu opožděný, ale dotykový jsem nechtěla

Přidáno: 20. ledna 2015

• fotografie
  • barvy
  • klávesnice
  • kvalita
  • v červeném provedení se loupe zadní kryt
  • nefungující spout na focení

Mám tento telefon již 4 roky a nemůžu si ho vynachválit. Fotografie jsou velmi kvalitní a výsuvná klávesnice je velmi dobrý pomocník při rychlém psaní zpráv. Bohužel jediný problém vidím v tlačítku na boku pro focení - přestalo fungovat. Na druhou stranu fotit lze i prostřednictvím dotyku na displej ( v nastavení fotoaparáttu ). Další problém vidím v červeném provedení telefonu - lak se velmi rychle loupe. Mám takto zkušenosti s dvěma telefonama a každý se začal loupat po měsíci.. Ostatní varianty barev drží :)

Přidáno: 14. ledna 2015

• Klávesnice
  • RAM
  • Cena nehorázně vysoko

Mobil mám zhruba dva roky a absolutně nestíhá novým aplikacím, navíc NEUMÍ ukládat data na microSD kartu, (ano číst umí). Musím pochválit klávesnici. Nastal mi problém, když jsem si rozbil přední kryt (před dotykovou plochou) a absolutně není k sehnání (případně prosím poraďte: [email protected]).

Přidáno: 7. ledna 2015

Požadovat za tento telefon tuto cenu je naprosto směšné. Za tuto cenu jste ho mohli pořídit v dobu kdy čerstvě přišel na trh. Já ho pořídil zhruba před třemi lety za cenu kolem 5000,- A to už v tu dobu byl tento telefon průměrný. Dnes je to již zastaralá verze. A požadovat za ní 7700 ? To se pánové prodejci zřejmě zbláznili. Paměť RAM je dnes nedostačující. Aplikace se neustále vyvíjejí a mají vyšší nároky. Proto i obyčejné aplikace jsou pro tento telefon obrovská zátěž. S původní verzí androidu 2.3.4 a starými jednoduchými aplikacemi fungoval výborně. Nemluvě o fotoaparátu a rozlišení displaye. Toto byli dva hlavní důvody proč jsem si telefon pořídil. Byl jsem z něj opravdu nadšený. Bohužel jsem si v létě rozbil dotykové sklo a proto jsem si musel pořídit nový. Opět za cenu kolem 5000,- s 4 násobným výkonem. Doslova... čtyřjádrový procesor, 1,2 GB RAM, 4GB vnitřní paměť. Jen ten foťák...

Přidáno: 5. ledna 2015

• klávesnice
  • seká se

Telefon mám rok a neskutečně se zasekává, nemůžu si stáhnout více aplikací. Takže mam mobil prakticky holí a i tak se seká a mám problémy se zvednutím hovoru. Na internet se vůbec nedostanu, je neskutečně pomalý. Po roce je lak oprýskaný. Znovu bych si ho už nepořídila

Přidáno: 3. ledna 2015

• Design
  • Rozměry
  • Vše ostatní

Hardware telefonu už vůbec nedostačuje pro dnešní verze Androidu nemluvě o malé interní paměti, která Vám nedovolí instalovat více aplikací vyžadující instalaci právě do ní a způsobuje další komplikace. Je pomalý, dlouhá odezva stisknutí, vytočení volaného trvá někdy i 30 sekund. Nenechte se zmást dobrým hodnocením, které se datuje 2 roky zpětně.

Ověřený zákazník Levnejmobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2014

Zakoupeno v Levnejmobil.cz

• 100% pasuje

100% pasuje, nevrže, zkrátka sedí jak ulitý

Přidáno: 30. prosince 2014

(naposledy upraveno 30. prosince 2014)

• Hardwarová klávesnice
  • Fotoaparát
  • HDMI
  • Skoro vše

Tento mobil mám již 2 roky na začátku jsem byl nadšen, že mám nový mobil. Ale nadšení přešlo. Po naistalování někalika aplikací se telefon začne sekat již při najetí na menu, nebo když přejíždím mezi plochami. Navíc když si chci stáhnou další aplikace tak to nejde, mám volných 100MB v paměti telefonu a 14GB na kartě, přesto když chci něco stáhnout napíše "paměť v externíl uložišti je plná". Také nechápu proč zde píší, že má paměť RAM 512MB když mi všechny aplikace na zjištění parametrů telefonu ukazují že má pouhých 339 MB. Koupil jsem ho kvůli toho že má RAM 512MB, ale nakonec má jen 339MB. Například aplikace CPU-Z ukáže, že má 339MB po dvou modulech jeden 211MB a druhý 128MB. Myslím si, že 339MB nestačí a proto nejsem spokojen. Navíc z toho zabírá systém kolem 72MB 160MB+- zabírájí systémové aplikace a použitelných je jen 100MB někdy ani to ne. Za tu cenu co stojí jsem mohl mít minimálně 4x výkoňější telefon.
Navíc mi po pádu z asi 20cm praskl roh displeje. A kryty se hodně odírají.
Tento telefon bych zařadil mezi průměrné. Ale byl bych rád kdyby přiště výrobce napsal přesnější specifikaci a ne, že má 512MB RAM když má jen 339MB

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25